Serdecznie witamy na stronach serwisu informacyjnego Biura Rachunkowego EkspertPlus Consulting spółka z o.o.

Głównym obszarem naszej działalności jest szeroko rozumiana obsługa finansowo-księgowa podmiotów gospodarczych. Zajmujemy się prowadzeniem podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych oraz spraw kadrowo-płacowych.

Obsługujemy osoby fizyczne, spółki osób fizycznych oraz spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, w tym również z udziałem kapitału zagranicznego. Posługujemy się językiem angielskim i niemieckim. Usługi świadczymy w siedzibie naszego biura lub u naszych klientów, na zasadzie oddelegowania pracownika.

 

 

Bierzemy odpowiedzialność za jakość świadczonych przez nas usług. Wszyscy nasi pracownicy ukończyli studia wyższe o kierunku: rachunkowość. Oprócz ubezpieczenia obowiązkowego posiadamy dodatkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zarówno w zakresie obsługi rachunkowej jak i kadrowo-płacowej.

Proponujemy Państwu szeroki zakres wysokiej jakości usług w dziedzinie rachunkowości i finansów. Potrafimy zaspokoić Państwa potrzeby!

Zapraszamy!

Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 91 834 22 58.
Biuro przy ul. Czarnieckiego 28/2c w Stargardzie Szczecińskim jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00
 
   
Wykonał: info..pl
Copyright © EkspertPlus Consulting - 2010